Останні відгуки
- Дитячий садок "Happy Time"00Понравилось: Небольшие группы, вкусная и полезная еда, воспитатели Не понравилось:Все было прекрасно Общее ...більше 7 років тому
- Ресторан "Slow piggy"00Общее впечатление:Худшее заведение по кухне за мои 45 лет! Порции - для лилипутов (по цене для Гулливера), вкус -...більше 7 років тому
- Міжрегіональна академія управління персоналом00Учиться здесь не сложно, если действительно имеешь желание получить знания и возможность работать по профессии. Тем более, когда учат достойно и не требуют взяток ;)більше 7 років тому
- Телекомунікаційна компанія "Vega"010Не понравилось:Компания очень плохая. Телефоны не работают месяцами, фирма ссылается на ремонт на линии. Доби...більше 7 років тому
- Будівельна компанія "Фаворит Групп"04Никогда! Никогда не сотрудничайте с этой компанией и в частности, с Артёмом! Он мошенник! Заказала аренду обо...більше 7 років тому
- Amsterdam Hotel & Restaurant02Дуже класний ресторан для відпочинку з друзями та святкування банкетів. Дизайн інтер’єру дуже красивий.більше 7 років тому
- Магазин "Світ подарунків"02Простенький магазин , є великий вибір товару. Не завжди є в наявності весь товар. Гарне обслуговування.більше 7 років тому
- Готельно-ресторанний комплекс "Лондон"03Дуже класний готель з вишуканими номерами. Все чисто та прибрано. Гарне обслуговування в готелі.більше 7 років тому
- Ресторан "Rich House"02Доволі непоганий заклад для відпочинку. Також тут можна святкувати банкет. Смачна кухня та напої.більше 7 років тому
- Ресторан "Мангал №1"01В цьому закладі надзвичайно смачне м`ясо , неймовірний шашлик. Тут досить комфортно та затишно для відпочинку.більше 7 років тому
- Готель "Брістоль"01Неймовірний готель в Одесі. Дуже красивий готель з класним дизайном . Обслуговування хороше.більше 7 років тому
- Ресторан "Піраміда"01Класний заклад з смачними стейками. Є великий вибір алкогольних та безалкогольних напоїв. Гарне обслуговування.більше 7 років тому
- Ресторан "Dvir 12"01Дуже класний ресторан з неймовірно цікавим, стильним дизайном інтер’єру. Смачна кухня та гарне обслуговування. Реалмендую цей заклад?більше 7 років тому
- Готельно-ресторанний комплекс "Palladium"01Непоганий заклад для відпочинку. Кухня досить смачна. Обслуговування хороше. Єдиним мінусом є те, що дуже шумно від нічного клубу.більше 7 років тому
- Дельфінарій "Немо"01Надзвичайно сильно сподобався дельфинарий. Гарна шоу програма як в день ( для діток) , так і в ночі ( для доросл...більше 7 років тому
- Мережа хімчисток "VESCH"03Сдавала в Vesch на чистку туфли и кроссовки из нубука. На обуви были пятна, которые не удавалось убрать или закра...більше 7 років тому
- Інтернет-провайдер "TENET"00Понравилось:да Не понравилось:Да все устраивает !!! Общее впечатление: ...більше 7 років тому
- Інтернет-провайдер "TENET"00Понравилось:Цифровой телефон без интернета не работает, у самого инета по скорости проблем нет Не понравилось:проблем нет Общее впечатление:вы лучшиебільше 7 років тому